Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Konsultant

Białystok

, Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Konsultant
Białystok

Opis stanowiska

Chcesz odbierać połączenia i udzielać klientowi informacji o jego koncie? Czy może masz żyłkę sprzedawcy i chciałbyś dzwonić do klienta i proponować mu nowe usługi? SAM WYBIERZ który projekt do Ciebie bardziej pasuje!!! Tylko połączenia przychodzące czy tylko wychodzące?

KONSULTANT ds. obsługi klienta
BIAŁYSTOK

Wymagania

Obsługujemy największego operatora sieci komórkowej. Dołącz do nas. Tak elastycznej pracy jeszcze nie było! Ustal sobie grafik. Dopasuj go do swoich planów, szkoły czy innej pracy.

Oferujemy

Zaprosimy Cię na rozmowę, opowiemy o naszych projektach i sam wybierzesz, który najbardziej Ci odpowiada.
Nigdy nie pracowałeś w call center? Wszystkiego Cię nauczymy. A za udział w szkoleniu dostaniesz wynagrodzenie już z pierwszą wypłatą.