Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku KONTROLER JAKOŚCI

Kraków

, PLUS KADRA

KONTROLER JAKOŚCI
Kraków

Opis stanowiska

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

KONTROLER JAKOŚCI - PRACA OD ZARAZ (50 OSÓB)

Miejsce pracy: SKAWINA (zapewniony bezpłatny transport)

Główne obowiązki:

- kontrola jakości wyrobów gotowych

Wymagania

- chęci do pracy,
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Oferujemy

- długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- bezpłatny transport do pracy z Krakowa,
- możliwość pracy tylko w weekendy,
- atrakcyjne warunki finansowe w tym wyższa stawka po okresie próbnym,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego