Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Manager Restauracji

Olsztyn

, Restauracja Lumaca

Manager Restauracji
Olsztyn

Opis stanowiska

Restauracja LUMACA zatrudni Managera Restauracji

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
- odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
- poszukiwanie i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta oraz produktu
- budowanie zespołu pracowników oraz zapewnienie motywującego środowiska pracy
- samodzielne zarządzanie restauracją
- kreatywność, otwartość na nowe cele i wyzwania
- zdolności do pracy pod presją czasu
- umiejętności pracy w grupie
- znajomości rynku gastronomicznego
- dyspozycyjności i elastyczności
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę w dynamicznym i młodym zespole
- możliwość rozwijania własnych pomysłów i projektów,
- niezbędne narzędzia pracy
- zatrudnienie na umowę o pracę