Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Śrem
    (57-242)

Praca na stanowisku Praca przy pakowaniu odzieży

Śrem

, Work Service

Praca przy pakowaniu odzieży
Śrem

Opis stanowiska

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

PAKOWACZ/KA
Miejsce pracy: Gądki k. Poznania

Obowiązki:
• segregowanie i pakowanie odzieży
• metkowanie
• kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie paczek do wysyłki
• pomoc przy załadunku towarów

Wymagania

• gotowość do pracy fizycznej
• motywacja oraz chęci do pracy
• dyspozycyjność oraz gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
• solidność i dokładność

Oferujemy

• współpraca na podstawie umowy zlecenie
• wynagrodzenie podstawowe 13,50 zł brutto/h oraz premie
• stabilne zatrudnienie – możliwość podjęcia długofalowej współpracy
• zagwarantowane szkolenie stanowiskowe
• transport do miejsca pracy- Gądki k. Poznania