Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Holandia, Pracownik szklarni, kwiaty

Lublin

, GRUPA I WORK

Holandia, Pracownik szklarni, kwiaty
Lublin

Opis stanowiska

PRACA OD ZARAZ!!!

Pracownik Szklarni - kwiaty - chryzantemy
Miejsce pracy: Den Haag
Region: Holandia

Rodzaj pracy:
- Praca wykonywana jest głównie w warunkach szklarniowych, polega na uprawie i pielęgnacji kwiatów chryzantemy.
- Zakres obowiązków obejmuje czynności tj. sadzenie, obrywanie pączków, plauzowanie, przygotowywanie kwiatów do sprzedaży, pakowanie kwiatów.
- Miejsce pracy i zakres obowiązków przydziela pracodawca, w miarę zapotrzebowania na dane stanowisko pracy.

Wymagania

- Mile widziana znajomość j. angielskiego
- Dyspozycyjność na okres świąt,
- Gotowość do wyjazdu "od zaraz",
- Silna motywacja do pracy,
- Brak alergii na chryzantemy,
- Prawo jazdy - mile widziane.

Oferujemy

Umowa na 3 lub 6 miesięcy z możliwością przedłużenia (możliwość urlopu w trakcie trwania umowy).
Stawki godzinowe:
W Holandii, zgodnie z tamtejszym prawem obowiązują stawki wiekowe:
    19 lat - 7,47 €/godz. brutto
    20 lat - 8,41 €/godz. brutto
    21 lat i więcej - 9,34 €/godz. brutto
    Co tydzień pracodawca wypłaca również pieniądze wakacyjne i dodatek do mieszkania.
Płaca:
Co dwa tygodnie, na konto. Istnieje możliwość założenia konta holenderskiego przez pracodawcę.

Zakwaterowanie:
Domki jednorodzinne, bądź mieszkania. Pokoje 2-3 osobowe, wyposażone w sprzęt AGD, kuchnie również wyposażone. Zakwaterowanie w miasteczkach w odległości około 10 km od Hagi.

Koordynatorzy pomagają w zakwaterowaniu, nadaniu numeru Sofi/BSN i w przypadku problemów zapewnia pomoc w trakcie trwania kontraktu.