Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku KONTROLER JAKOŚCI - GDAŃSK

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

KONTROLER JAKOŚCI - GDAŃSK
Gdańsk

Opis stanowiska

Realizacja zleceń kontroli, selekcji i sortowania komponentów (branża Automotive) zgodnie z instrukcjami wydanymi przez Koordynatora, wykonywanie drobnych napraw.

Wymagania

 Wysoka dyspozycyjność do pracy
 Dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
 Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
 Dobry wzrok i zdolności manualne
 Odpowiedzialność i punktualność

Oferujemy

 Umowę zlecenie
 Szkolenia wdrażające
 Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
 Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie