Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lubin
    (14-300)

Praca na stanowisku Konstruktor - projektant stolarki aluminiowej

Lubin

, MR JOB

Konstruktor - projektant stolarki aluminiowej
Lubin

Opis stanowiska

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Lubina kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:
- projektowanie ślusarki aluminiowej
- zamawianie materiałów
- przygotowywanie ofert, wycen, nadzór nad realizacją zleceń
- sporządzanie dokumentacji projektowej zgodnie ze specyfikacją techniczną
- poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości
- dokonywanie niezbędnych uzgodnień w celu optymalizacji dostarczanych rozwiązań
- miejsce pracy : Lubin

Wymagania

- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- samodzielne opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i montażowej- umiejętność samodzielnego realizowania zadań projektowych polegających na opracowywaniu nowych i modyfikowaniu istniejących rozwiązań konstrukcyjnych z zakresu stolarki aluminiowej
- kreatywność, umiejętność pracy w zespole,
- motywacji oraz sumienności przy wykonywaniu obowiązków
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

- umowę o pracę
- pracę w renomowanej firmie
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- stabilne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy