Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Kierownik Działu Kadr i Płac

Warszawa

, Szpital Bielański w Warszawie

Kierownik Działu Kadr i Płac
Warszawa

Opis stanowiska

Pracodawca: Szpital Bielański im. Ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ

Nazwa stanowiska: Kierownik Działu Kadr i Płac

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul.. Cegłowska 80

Krótki opis zadań na stanowisku:
•Kompleksowy nadzór nad procesami administracji kadrowo-płacowej oraz zzl, w tym w zakresie zintegrowanego systemu zarządzania oraz programu akredytacji
•Organizacja pracy i nadzór nad pracownikami działu
•Raportowanie i analizy z zakresu zzl

Wymagania

•Wykształcenie mile widziane wyższe z zakresu prawa pracy, zzl lub pokrewnych,
•doświadczenie w pracy minimum 5 lat, w tym co najmniej 3 lata w zarządzaniu zespołem z zakresu zzl
•bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, w tym ustaw okołokodeksowych z zakresu prawa pracy w podmiotach leczniczych
•znajomość zasad gospodarki finansowej i budżetowania w zakresie finansów publicznych
•znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych
•bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu microsoft office (word, excell), obsługi internetu
•dobra organizacja pracy, w tym samodzielność, efektywność, rzetelność, terminowość
•umiejętność pracy pod presją czasu
•umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•pracę w pełnym wymiarze godzin