Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Nauczyciel WDŻ

Kielce

, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Droga do sukcesu" w Kielcach

Nauczyciel WDŻ
Kielce

Opis stanowiska

Prowadzenie zajęć z zakresu wychowania do życia w rodzinie w roku szkolnym 2015/2016.

Wymagania

1) Ukończone studia wyższe z zakresu nauk o rodzinie albo studia podyplomowe lub kursy kwalifikacyjne zgodne z treściami programowymi zajęć; 2) Przygotowanie pedagogiczne; 3) Ukończone studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny w zakresie oligofrenopedagogiki

Oferujemy

- umowę zlecenie