Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Elbląg
    (82-300)

Praca na stanowisku Doradca Klienta Eurobank Partner

Elbląg

, Eurobank Partner

Doradca Klienta Eurobank Partner
Elbląg

Opis stanowiska

Eurobank
Al. Jana Pawła II 1 c Elbląg

Placówka Partnerska Eurobanku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Elbląg- Al. Jana Pawła II 1c (na przeciw Galerii Ogrody)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
aktywną sprzedaż produktów bankowych, w tym telemarketing,
realizację zadań sprzedażowych placówki,
inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów,
przestrzeganie procedur i standardów,
obsługę kasowo-dysponencką,
kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania

wykształcenie min. średnie,
komunikatywność,
umiejętność pracy w zespole,
znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Możliwość ciągłego doskonalenia,
Szkolenia oraz wsparcie na stanowisku pracy,
Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa+premia).

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. Z 2002 r. nr 101, poz.926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wglądu moich danych oraz ich poprawiania”