Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Wrocław

, LeasingTeam

Doradca Klienta
Wrocław

Opis stanowiska

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tysięcy pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636.

Dla naszego Klienta - firmy Orange poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: Wrocław

W ramach swoich obowiązków będziesz:

- opiekował się stałą bazą Klientów

- kompleksowo obsługiwał Klientów Orange przez telefon i e-mail

- doradzał rozwiązania spełniające oczekiwania Klientów

Swoim Klientom będziesz pomagał w:

- poznawaniu usług i produktów Orange

- szybkim i satysfakcjonującym znalezieniu rozwiązań spełniających ich oczekiwania.

Wymagania

- budowanie relacji z Klientami Orange

- praca w dni robocze

- sobotnie dyżury wyłącznie 2 razy na kwartał

- praca w zgranym Zespole z przyjazna atmosferą

- własny rozwój

Oferujemy

- kompleksowe szkolenie na początek

- wsparcie w pierwszym okresie pracy i przyjazną atmosferę

- gwarantowane, terminowe wynagrodzenie

- wysokie premie sprzedażowe

- umowę o pracę na pełen etat

- możliwość rozwoju zawodowego