Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Lipiany
    (59-700)

Praca na stanowisku Asystent w dziale zamówień

Lipiany

, LSJ HR Group

Asystent w dziale zamówień
Lipiany

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, duńskiej firmy, prężnie rozwijającej się w branży meblarskiej, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lipiany

Zakres obowiązków:

- informowanie działu produkcji o nowych zamówieniach
- ścisły kontakt z duńskim oddziałem firmy
- poszukiwanie kompromisów pomiędzy jakością i ceną produktu
- poszukiwanie nowych dostawców
- dbanie o terminowość dostaw

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
- wiedza i umiejętności z zakresu logistyki
- doświadczenie w pracy w systemie ERP
- wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
- zdolności negocjacyjne
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych

Oferujemy

- praca w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie plus bonusy
- przyjazna atmosfera pracy i współpracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”