Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Handlowiec w Agencji Pracy

Poznań

, East Service

Handlowiec w Agencji Pracy
Poznań

Opis stanowiska

W związku z rozwojem działalności, poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów dla Agencji Pracy. Agencja East Service nr 13171.
Zakres obowiązków:
Budowa i rozwój relacji biznesowych z potencjalnym klientem firmy,
Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych,
Sporządzanie raportów i rekomendacji ,
Analiza wyniku i monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży (minimum 2 lata),
Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności nawiązywania relacji z klientem,
Bardzo dobra organizacja pracy,
Analiza danych wynikowych,
Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
Wykształcenie minimum średnie,
Prawo jazdy kat. B
Znajomość podstawowa EXCEL i WORD.

Oferujemy

Wynagrodzenie: podstawa ( uzależniona od doświadczenia i umiejętności ) wraz z prowizją,
Współpraca w oparciu o umowę o pracę,
Samodzielne stanowisko,
Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód ( do celów służbowych ),
Możliwość nauki oraz zdobywania doświadczenia wśród profesjonalistów.