Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Sekretarka z językiem niemieckim

Kraków

, Rodl & Partner

Sekretarka z językiem niemieckim
Kraków

Opis stanowiska

Rödl & Partner http://www.roedl.com/pl/pl/

Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 49 krajach. Od prawie 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Jako firma doradcza uzyskujemy liczne wyróżnienia w konkursach branżowych. Zdobyliśmy m.in. pierwsze miejsce w rankingu firm audytorskich i księgowych „Book of List” (2015), tytuł „M&A Law Firm of the Year in Germany” (2014) oraz wyróżnienie „Prospołeczna firma audytorska” (2014) przyznane przez dziennik „Rzeczpospolita”. Staramy się również, aby nasi pracownicy mogli pogodzić swoje życie rodzinne z życiem zawodowym.

Obecnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko sekretarki:

Zakres obowiązków:

• obsługa recepcyjno-telefoniczna sekretariatu,
• pierwszy kontakt z klientami firmy,
• obsługa oraz organizowanie spotkań,
• zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
• koordynacja przepływu informacji,
• dbanie o zaopatrzenie biura, oraz jego estetyczny wizerunek
• wsparcie administracyjne Pracowników.

Wymagania

• mile widziane wyższe wykształcenie,
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• znajomość MS Office,
• umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
• doświadczenie w pracy w sekretariacie,
• umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• wysoka kultura osobista,
• dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i asertywność.

Oferujemy

• ciekawą pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów, księgowych, doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów,
• profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
• dostęp do niezbędnych narzędzi pracy,
• dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną oraz, unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji.

Aplikacje prosimy składać również za pomocą formularza aplikacyjnego: