Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Asystent biurowy / Asystent z językiem czeskim.

Wrocław

, STABIL ENERGY SP Z O O

Asystent biurowy / Asystent z językiem czeskim.
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Stabil Energy http://www.stabilenergy.cz/, która zajmuje się sprzedażą gazu i energii elektrycznej i aktualnie zaczyna działalność na polskim rynku, szuka Asystenta biurowego lub Asystenta z językiem czeskim.

• Siedziba firmy Stabil Energy obecnie znajduje się tylko w Republice Czeskiej. W Polsce (Wrocław) istnieje wirtualne biuro. Potrzebujemy pracownika, który zajmować się będzie administracją dotyczącą funkcjonowania biura: sprawdzanie poczty e-mail, odbieranie zwykłej poczty - zarządzanie obiegiem dokumentów, komunikacja z urzędami we Wrocławiu, przygotowywanie raportów

Wymagania

• Wykształcenie średnie/wyższe
• Bardzo dobra znajomość języka polskiego słowem i pismem.
• Mile widziana znajomość języka czeskiego – min. od poziomu B2
• Znajomość pakietu MS Office
• Dobra organizacja pracy
• Komunikatywność, wysoka kultura osobista
• Dyspozycyjność

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowym, dynamicznym i zaangażowanym zespole
• Możliwość samorealizacji i rozwijania zdolności
• Możliwość zdobycia dobrego doświadczenia zawodowego zwłaszcza dla absolwentów
• Praca na niepełny etat
• Praca dla studentów, absolwentów, osob na urlopie macierzyńskim
• Dobre warunki finansowe