Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Jelcz-Laskowice
    (55-220)

Praca na stanowisku Montażysta/-tka

Jelcz-Laskowice

, InterKadra

Montażysta/-tka

Opis stanowiska

• praca na linii produkcyjnej, obróbka ręczna i montaż elementów,
• kontrola jakościowa i ilościowa produkowanych wyrobów,
• pakowanie wyrobów gotowych,
• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

• mile widziane doświadczenie w obszarach produkcyjnych,
• wykształcenie zawodowe,
• zdolności manualne,
• dyspozycyjność.

Oferujemy

• umowę o pracę tymczasową zawartą z InterKadra,
• praca dla osób w każdym wieku,
• możliwość przejęcia przez naszego Klienta,
• system pracy 2 lub 3 zmianowy,
• dojazd z Brzegu, Oławy, Namysłowa przez Minkowskie, Biskupice Oławskie, Kopalinę; Bierutowa przez Niwki, Mikowice, Wójcice, Janików, Oleśnicy przez Ligotę, Grędzinę; Prus, Strzelina i Wiązowa przez Chociwel, Ośno, Pełczyce