Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku DJ / PREZENTER RADIOWY/dziennikarz/ wydawca serwisów

Łódź

, Radio Parada Sp z o.o.

DJ / PREZENTER RADIOWY/dziennikarz/ wydawca serwisów
Łódź

Opis stanowiska

Radio Parada
poszukuje kandydatów na stanowisko:
DJ / PREZENTER RADIOWY
DZIENNIKARZ/ REPORTER/ WYDAWCA SERWISÓW

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania

• doświadczenie w pracy przed mikrofonem;
• wysoką kulturę osobistą
• predyspozycje do pracy w zespole
• znajomość języka obcego (preferowany j. angielski)
• dobry głos i bezbłędną dykcję;
• dużą wiedzę ogólną;
• wysoką kulturę osobistą, kreatywność;
• umiejętność pracy w zespole;
• umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy

• Stabilność zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę pracy
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę