Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kobylanka
    (05-307)

Praca na stanowisku mechanik samochodowy w autoryzowanym serwisie

Kobylanka

, Randstad Polska Sp. z o.o.

mechanik samochodowy w autoryzowanym serwisie
Kobylanka

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

mechanik samochodowy

Praca stała
Miejsce pracy: Motaniec

Zakres obowiązków:
- Naprawa pojazdów dostawczych i ciężarowych zgodnie ze zleceniem
- Montaż dodatkowych elementów wyposażenia samochodów
- Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów okresowych elementów wyposażenia pojazdu
- Diagnozowanie usterek przy pomocy komputerów diagnostycznych

Wymagania

- Mile widziane doświadczenie w naprawie aut dostawczych i ciężarowych
- Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
- Mile widziani mechanicy z ASO lub warsztatów przyzakładowych
- Znajomości elektryki samochodowej, umiejętności czytania schematów elektrycznych

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Dobre zarobki i jasny system wynagradzania, adekwatny do poziomu doswiadczenia
- Atrakcyjny system szkoleń
- Niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą
- Szkolenia serwisowe