Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik Działu Kadr i Płac

Wrocław

, ISSP

Pracownik Działu Kadr i Płac
Wrocław

Opis stanowiska

ISSP Sp. z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629 w związku z planami rozwojowymi poszukuje do siedziby firmy we Wrocławiu:

Zakres czynności:
• wsparcie pracowników Działu Kadr i Płac w bieżących czynnościach
• obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej dotyczącej działu
• segregowanie i archiwizowanie dokumentów kadrowych
• wprowadzanie danych do systemu
• tworzenie dokumentacji związanej z formularzami A1, kartami Ekuz
• wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu/ dochodach
• wystawianie ZUS IMIR
• zgłoszenia/ wyrejestrowania z ZUS

Wymagania

• status ucznia lub studenta( mile widziany)
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
• znajomość ZUS Płatnik – mile widziane
• bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
• dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywność, kreatywność

Oferujemy

• formę zatrudnienia w zależności od potrzeb
• pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę pracy