Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Piła
    (26-200)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Piła

, PHUP Gniezno Sp. z o.o Hurtownia Sp.k.

Przedstawiciel Handlowy
Piła

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijające się firma w branży ogólnospożywczej, poszukuje kandydatów na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Wspieranie biznesu u podległych klientów poprzez rozwój sprzedaży
Realizację założonego planu sprzedaży
Teren działania Piła - Złotów - Wałcz

Wymagania

Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
Umiejętności szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających warunków rynkowych
Nastawienia na cel, zaangażowania
Samodzielności w działaniu
Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż
Dobrej organizacji pracy i systematyczności
Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników
Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, urządzenie mobilne)
Szkolenia i programy rozwojowe podnoszące kwalifikacje zawodowe
Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego