Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Sprzedawca/Mechanik rowerowy w sklepie rowerowym

Kraków

, Biker House

Sprzedawca/Mechanik rowerowy w sklepie rowerowym
Kraków

Opis stanowiska

Sklep rowerowy Biker House poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPRZEDAWCA /SERWISANT

Praca w Krakowie - Salwator.

Wymagania

- znajomość branży rowerowej
- OBOWIĄZKOWE DOŚWIADCZENIE w pracy na stanowisku sprzedawca rowerowy / serwisant
- dobry kontakt z klientem
- dyspozycyjność
- zaangażowanie
-wysoka kultura osobista
- znajomość języka angielskiego
-kreatywności i samodzielności

Oferujemy

- przyjemną atmosferę i pracę w młodym zespole :)
-możliwość rozwoju - szkolenia w branży