Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Listonosz z samochodem

Gdańsk

, Poczta Polska S.A.

Listonosz z samochodem
Gdańsk

Opis stanowiska

Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

obsługa rejonu doręczeń na terenie Gdańsk Osowa

wymiar etatu: 1,0 - umowa o pracę na okres próbny (docelowo na stałe)

Do zadań pracownika będzie należeć :

- doręczanie przesyłek i przekazów pieniężnych,
- realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów,
- rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji.

Wymagania

- pozytywnej energii i otwartości na pracę z ludźmi,
- sumienności i odpowiedzialności,
- chęci do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych,
- chęci do nauki (nie wymagamy doświadczenia).
- dobrej sprawności fizycznej i braku przeciwwskazań do dźwigania,
- prawo jazdy kat. B oraz własnego samochodu.

Oferujemy

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- zwrot kosztów paliwa w ramach wykonywania czynności służbowych,
- pracę w systemie jednozmianowym i wolne weekendy,
- gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia,
- miłą atmosferę w pracy,
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m. in. dofinansowania do kart multisport, kultury, wczasów, kolonii i zimowisk dla dzieci, wycieczek krajowych oraz zagranicznych),
- przejrzyste warunki zatrudnienia,
- wdrożenie do pracy,
- rozwój zawodowy,
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.