Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Drezno
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Niemcy, praca dla opiekunki dla seniora

Drezno

, GoWork.pl

Niemcy, praca dla opiekunki dla seniora
Drezno

Opis stanowiska

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Miejsce zlecenia: okolice Drezna (wyjazd na 3 miesiące).
Do opieki Pan Harald: 76 lat, III stopień niepełnosprawności, 76 kg, mieszka z żoną.
Stan zdrowia: Pan leżący, po udarze, sparaliżowany, choruje na osteoporozę, inkontynencję, cukrzycę, niewydolność serca.

Obowiązki:
ubieranie i rozbieranie
mycie i kąpiele
zmiana pielucho – majtek
pomoc w spożywaniu posiłków
transfer z wózka na łóżko
pomoc żonie w opiece nad panem
prowadzenie gospodarstwa domowego

Wymagania

Od kandydatek oczekujemy:
dobrej znajomości języka
miłego usposobienia i cierpliwości
zaangażowania w pracę, doświadczenia zwłaszcza z osobami leżącymi
dobry stan zdrowia
mile widziane prawo jazdy oraz referencje

Oferujemy

ubezpieczenie
odprowadzane składki ZUS
wyżywienie i zakwaterowanie
przejazd do i z Niemiec
wysokie zarobki