Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Ekspedientki/ekspedienta

Gdańsk

, BIOWAY

Ekspedientki/ekspedienta
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:
• znajomość menu BIOWAY
• przestrzeganie zasad związanych z marką
• obsługa klientów
• dbałość o sprzęt i czystość lokalu
• wykonanie drobnej produkcji kuchennej

Wymagania

• ukończone 18 lat
• posiadanie książeczki sanepidowskiej
• dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy w zespole
• praca na podobnym stanowisku
• mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• chęć do pracy

Oferujemy

• pracę w miłym i młodym zespole
• elastyczny grafik pracy
• pracę zmianową w trybie 8 h
• podstawową stawkę wynagrodzenia plus % od utargu
• możliwość awansu

WSZYSTKICH KANDYDATÓW PROSIMY O WYSYŁANIE SWOJEGO CV