Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Pyrzyce
    (74-200)

Praca na stanowisku Inżynier Procesu

Pyrzyce

, Backer OBR

Inżynier Procesu
Pyrzyce

Opis stanowiska

Backer OBR Sp. z o.o. – prężnie działający producent grzałek elektrycznych i elementów grzejnych, należący do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, posiadający cztery zakłady produkcyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego: Zakład Grzałek Rurkowych (Pyrzyce, Warnice), Zakład Grzałek Foliowych (Pyrzyce), Zakład Rezystorów (Stargard) oraz Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (Stargard), pracujący w oparciu
o nowoczesne technologie, wiedzę oraz doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu na stanowisku:

INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: Zakład Grzałek Foliowych
ul. Szczecińska 22, 74-200 Pyrzyce

Zadania na stanowisku:
•projektowanie procesów technologicznych,
•wdrażanie nowych wyrobów do produkcji,
•sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
•optymalizacja stanowisk pracy i procesów produkcyjnych.

Wymagania

•wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub pokrewne),
•kreatywność i samodzielność w zakresie opracowania projektów,
•znajomość zagadnień jakościowych,
•komunikatywna znajomość języka angielskiego,
•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Oferujemy

•umowę o pracę na pełen etat,
•stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie,
•odpowiednie narzędzia pracy,
•możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i pracę w międzynarodowym koncernie.