Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Merchandiser Mobilny

Bielsko-Biała

, Exploreo Sp. z. o o.

Merchandiser Mobilny

Opis stanowiska

Exploreo Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku. Już ponad dziewięć lat specjalizujemy się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży i ekspozycji produktów naszych Klientów.

Dla MIĘDZYNARODOWEGO KONCERNU ALKOHOLOWEGO poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Merchandiser Mobilny - praca przy przebudowie półek i ekspozycji materiałów reklamowych

Mobilny Merchandiser
Miejsce pracy: Bielsko Biała, Kłodzko, Częstochowa,Kraków,Łódź,Sosnowiec,Szczecin

Dbanie o dostępność produktów i ekspozycję materiałów reklamowych w sklepach detalicznych w tym:

PRZEBUDOWY PÓŁEK I EKSPOZYCJA MATERIAŁÓW POS (materiały reklamowe wspierające sprzedaż) zgodnie z wytycznymi klienta
Ułożenie towaru, cen, oznaczeń promocyjnych zgodnie z procedurami sklepu oraz zasadami merchandisingu
Przesłanie raportu w aplikacji mobilnej

Wymagania

Wymagania niezbędne:
Umiejętność samodzielnej pracy
Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w godzinach 8:00 - 16:00
Status ucznia lub studenta do 26 roku życia / ew. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z zapewnioną minimalną krajową u innego pracodawcy / ew. własna działalność gospodarcza

Wymagania dodatkowe:
Czynne prawo jazdy kat B + ew. własny samochód (zwrot kosztów km )
Doświadczenie na stanowisku Merchandisera / Przedstawiciela Handlowego

Oferujemy

Szkolenie wprowadzające
Konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi wszystkie powyższe wymagania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06. 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania