Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku Betoniarz/ Zbrojarz/Cieśla

Płock

, B&S Sp. z o.o.

Betoniarz/ Zbrojarz/Cieśla
Płock

Opis stanowiska

Zbrojenie, szalowanie i betonowanie elementów betonowych

Wymagania

- Doświadczenie przy zbrojeniu i szalowaniu elementów betonowych
- Bardzo dobra znajomość rysunku konstrukcyjnego i planów
- Wykształcenie kierunkowe budowlane: zawodowe lub techniczne
- Samodzielne wykonywanie zadań
- Zaangażowanie, dokładność

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę na pełen etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę zmianową