Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Słupsk
    (76-200)

Praca na stanowisku Handlowiec

Słupsk

, Manpower Sp. z.o.o.

Handlowiec
Słupsk

Opis stanowiska

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 65-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski (agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 412) mamy 50 oddziałów. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla naszego Klienta, dystrybutora nowoczesnych urządzeń dla gastronomii obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec
Miejsce pracy: Słupsk
Nr Ref.: SdS/022/JZC
Praca Stała

Zadania:
Pozyskiwanie nowych klientów
Odbywanie spotkań handlowych, prezentacji i pokazów,
Przygotowywanie ofert i kalkulacji,
Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży,
Udział w targach branżowych
Badanie rynku, analiza działań konkurencji.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C,
- dryg handlowy
- przebojowość i komunikatywność
- samodzielność, sumienność, chęć poszerzania wiedzy
- determinacja w dążeniu do celu,
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność
- gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

- ciekawą, rozwojową pracę,
- wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym