Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bystrzyca Kłodzka
    (57-500)

Praca na stanowisku Magazynier/operator wózka widłowego

Bystrzyca Kłodzka

, InterKadra

Magazynier/operator wózka widłowego

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RPi za granicą, wpisaną doKrajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osóbzainteresowanych pracą na stanowisku

Magazynier/ OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - CZECHY
Miejsce pracy: Lipovka (Czechy), Nr ref: OWW/0916/CZE

Obowiązki:
• Obsługa wózków widłowych
• Dowóz komponentów na produkcję
• Dowóz wyrobów gotowych z hali produkcyjnej do magazynu
• Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
• Ręczne prace magazynowe

Wymagania

• Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze czytnika kodów kreskowych
• Zdolność szybkiego uczenia się
• Dyspozycyjność

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio przez Pracodawcę czeskiego
- możliwość dopłat do wyżywienia
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość dojazdu do pracy