Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Chorzów
    (37-560)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Chorzów

, Profesja

Pracownik biurowy
Chorzów

Opis stanowiska

PROFESJA jest firmą doradczo-szkoleniową o charakterze ogólnopolskim, z siedziba główną
w Poznaniu. Od 2010 r. z powodzeniem zajmujemy się realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
PRACOWNIK BIUROWO – ADMINISTRACYJNY
Miejsce pracy: Chorzów
Obowiązki:
- administrowanie i całościowa obsługa biura,
- komplementowanie, segregowanie pism i korespondencji,
- korzystanie z urządzeń biurowych
- wykonywanie zadań mających na celu organizacje spotkań z klientami,
- organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura

Wymagania

- oferta stażu skierowana jest dla osób powyżej 29 roku życia
- dyspozycyjność
- osoby bezrobotne bądź bierne zawodowe
- chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy

- warsztaty z doradcą zawodowym,
- pośrednictwo pracy,
- spotkania z coachem
- min. 5-miesięczny staż (1185zł netto./m-c) z możliwością zatrudnienia po zakończeniu stażu
- podwyższenie swoich kwalifikacji
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia