Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Szprotawa
    (67-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Personalnych

Szprotawa

, Valuepack Europe Sp. z o.o.

Specjalista ds. Personalnych
Szprotawa

Opis stanowiska

Valuepack jest firmą zagraniczną oferującą kompleksowy zestaw usług w zakresie pakowania. Naszym klientom zapewniamy wszystkie niezbędne usługi — od samego pakowania produktów po nadzorowanie całego procesu pakowania w łańcuchu dostaw.
Dzięki siedzibom w Holandii i Polsce możemy w pełnym zakresie obsługiwać rynek Europy Północno-Zachodniej. Nasz wykwalifikowany, zmotywowany personel pracuje z zachowaniem najwyższych standardów czystości. Obie siedziby są wyposażone w maszyny i urządzenia do pakowania, a kadra inżynieryjna ściśle współpracuje z każdym klientem, aby zwiększyć efektywność procesu pakowania i spełnić nawet najbardziej wyszukane wymagania.

W związku z rozwojem struktur poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Personalnych.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie akt pracowniczych zgodnie ze standardami;
• Rejestrowanie zmian kadrowych w systemie;
• Przygotowywanie umów, zaświadczeń i innej dokumentacji pracowniczej;
• Sporządzanie raportów, zestawień;
• Prowadzenie ewidencji czasu pracy;
• Udział w procesie rekrutacji pracowników;
• Współpraca z firmą zewnętrzną przy naliczaniu płac;
• Weryfikacja danych płacowych;
• Bieżące wsparcie HR Managera w zleconych zadaniach;
• Udział w ustalaniu potrzeb szkoleniowych i przygotowywanie planów szkoleń;
• Tworzenie ocen pracowniczych;

Wymagania

• Doświadczenie w pracy w dziale personalnym – min. 2 lata;
• Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Bardzo dobra znajomość programu MS Office;
• Dokładność, rzetelność, komunikatywność;

Oferujemy

• Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Stabilne warunki zatrudnienia;
• Pracę w miłej atmosferze z ambitnym zespołem;
• Szkolenia;