Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Bielsk Podlaski
    (17-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. IT

Bielsk Podlaski

, Arhelan Burzyńscy Spółka Jawna

Specjalista ds. IT

Opis stanowiska

- świadczenie pomocy technicznej pracownikom

- zabezpieczanie i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sieciami

- zarządzania oprogramowaniem i kontrola jego legalności

- ewidencjonowanie sprzętu informatycznego

- tworzenie dokumentacji technicznej

- obsługa oraz nadzór nad utrzymaniem sprzętu i urządzeń IT (przeglądy techniczne, konserwacje, czyszczenie)

- diagnozowanie i usuwanie awarii (troubleshooting)

- administracja sieciami komputerowymi

- administracja systemami Linux (Slackware, Ubuntu)

- administracja systemami Windows

- monitorowanie działania aplikacji

- prowadzenie audytów bezpieczeństwa, tworzenie dokumentacji

Wymagania

- bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu konfigurowania i zarządzania systemami operacyjnymi Unix/Linux

- znajomości języków skryptowych (np. bash)

- praktycznej podstawy administracji systemami Linux

- znajomości zagadnień związanych z administrowaniem i zabezpieczeniem sieci z poziomu systemu Linux

- praktycznej podstawy administracji systemami wirtualizacji serwerów

- znajomości języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznych)

- znajomości konfigurowania i zarządzania sieciami LAN, VLAN

- znajomości usług TCP/IP, m.in.: DNS, SSH, OpenVPN

- znajomości silników baz danych MySQL, MariaDB

- znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjności poza godzinami pracy (sporadycznie)

- umiejętności pracy w zespole

- umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

- umiejętności analitycznego myślenia

- komunikatywności i współpraca w zespole

- uczciwości, pracowitości, profesjonalizmu, zaangażowania

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe informatyczne

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie w stabilnej Firmie

- możliwość opracowania i wdrażania własnych pomysłów

- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

- interesującą i samodzielną pracę

- aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań