Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Andrychów
    (34-120)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Tajemniczy klient

Andrychów

, TK Andrychów

Tajemniczy klient
Andrychów

Opis stanowiska

Jesteś studentem lub szukasz dodatkowej pracy? Jesteś komunikatywny i otwarty na nowe doświadczenia? Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze na pracy dorywczej?
Jeśli tak - już dziś aplikuj do nas na stanowisko:

Tajemniczy Klient

Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie wizyt we wskazanej placówce handlowej,
- wykonanie połączeń telefonicznych do audytowanej jednostki,
- sporządzanie sprawozdań oraz wypełnianie ankiet dotyczących jakości obsługi w audytowanej placówce.

Wymagania

- status studenta lub zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- dostęp do internetu,
- otwartość, komunikatywność i rzetelność,
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy

- udział w dorywczym, jednorazowym projekcie,
- zdobycie cennego na rynku pracy doświadczenia,
- możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.