Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownika administracyjno - biurowego

Wrocław

, Medyczny Dla Dzieci

Pracownika administracyjno - biurowego
Wrocław

Opis stanowiska

- pełny etat
- praca w godzinach 8-16
- umowa o pracę
- stabilne warunki pracy, stały zakres obowiązków
- firma o ugruntowanej pozycji na rynku
- długoletnia współpraca

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie w pracy biurowej
- płynna obsługa Internetu, komputera w środowisku MS Windows i programów pakietu Office
- minimum podstawowa znajomość rachunkowości/księgowości/prawa pracy/polityki magazynowej (fakturowanie, przygotowanie dokumentów dla biura rach., kadry itp.)
- minimum podstawowa znajomość jęz. angielskiego i/lub niemieckiego
- czynne prawo jazdy kat. B
- stabilna sytuacja rodzinna
- zamieszkanie we Wrocławiu
- preferowane osoby po 40 r.ż.
- elokwencja, dokładność i rozwaga, stabilna osobowość, empatia, umiejętność szybkiego uczenia się

*Umiejętności i predyspozycje będą weryfikowane w procesie rekrutacji. Prosimy o poważne oferty.

Mile widziane:

- doświadczenie w branży medycznej
- predyspozycje handlowe
- znajomość programów graficznych
- obsługa social mediów
- obsługa kasy fiskalnej
- umiejętności z zakresu import/eksport, WNT, WDT

Oferujemy

Nabór prowadzony będzie przez około 2-6 tygodni od daty ukazania się ogłoszenia.