Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Księgowa

Gdańsk

, Actio-HR

Księgowa
Gdańsk

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Księgowa
Miejsce pracy: Gdańsk

Udział w rozliczaniu produkcji,
Pomoc w prowadzeniu wszelakich procesów księgowych,
Dbałość o zgodność danych,
Comiesięczne i coroczne zamknięcia.

Wymagania

Wykształcenie wyższe - Ekonomia, Finanse i Rachunkowość,
Doświadczenie w firmie produkcyjnej,
Znajomość MS Office,
Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu ERP,
Komunikatywna znajomość języka obcego - angielskiego/niemieckiego,
Sumienność, dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie - długotrwała współpraca,
Arakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwijania swoich umiejętności,