Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Kierownik Działu Automatyki

Gdańsk

, PERSONIA

Kierownik Działu Automatyki
Gdańsk

Opis stanowiska

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są szkolenia zamknięte, organizowane dla firm z różnych branż. Szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Specjalizujemy się również w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search.
Obecnie dla naszego Klienta z branży technicznej o profilu sprzedażowo – produkcyjno - usługowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 31/2016 Miejsce pracy: Gdańsk

Celem stanowiska jest: zarządzanie aktualnymi zasobami z ukierunkowaniem na rozwój i rozbudowę działu.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

Właściwe i efektywne zarządzanie Działem Automatyki,
Udział w realizowanych przez dział projektach,
Wspieranie w zakresie automatyki wszystkich pozostałych działów firmy,
Zdobywanie i prowadzenie przez dział projektów z branży.

Wymagania

Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: elektryka, automatyka, robotyka, elektrotechnika),
Kilkuletniego doświadczenia w branży,
Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów,
Znajomości rynku automatyki przemysłowej,
Wiedzy z zakresu prowadzenia projektów,
Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
Obsługi MS Office oraz AutoCAD,
Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Prawa jazdy kat. B,
Umiejętności zarządzania zespołem popartej doświadczeniem,
Dobrej organizacji czasu pracy i samodzielności działania.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne warunki finansowe,
Możliwość rozwoju zawodowego.