Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Elbląg
    (82-300)

Praca na stanowisku Mobilny Doradca Klienta

Elbląg

, PERSONIA

Mobilny Doradca Klienta
Elbląg

Opis stanowiska

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.
Obecnie dla naszego Klienta – firmy o ugruntowanej pozycji w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg
Nr ref.: 42/2016

Celem stanowiska jest: kompleksowa obsługa klienta.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
Aktywna sprzedaż produktów i usług,
Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami,
Analiza potrzeb i oczekiwań klientów,
Raportowanie bieżących wyników,
Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w branży finansowej,
Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta,
Czynnego prawo jazdy kat. B,
Bardzo dobrej organizacji pracy, elastyczności, kreatywności,
Umiejętności analitycznego myślenia, zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych

Oferujemy

Pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z benefitami socjalnymi,
Możliwość rozwoju,
Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.