Branża

  • Administracja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Baranowo
    (62-081)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Aukcji Internetowych

Cała Polska

, CARPORT Sp z o.o.

Opis działalności firmy

Firma CarPort Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2007 roku. Głównym obszarem działalności spółki jest remarketing aut używanych, w szczególności sprzedaż pojazdów poprzez aukcje internetowe. Portal aukcyjny CAR-PORT.pl jest obecnie jednym z największych i najszybciej rozwijających się portali aukcyjnym w branży motoryzacyjnej.   Działalność Spółki prowadzona jest w nowoczesnych obiektach, które wraz z infrastrukturą (tereny ekspozycyjne, parkingi, biura i hale) położone są na obszarze o pow. 3,5ha. Jako jedni z nielicznych na polskim rynku motoryzacyjnym w naszym portfelu posiadamy klientów na auta używane nie tylko z Polski, ale również z Europy Wschodniej i Zachodniej.   Tu kupisz i sprzedaż pojazd na aukcji! Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci... CARPORT.   Najlepsi dostawcy – najlepsze samochody.Dostawcami pojazdów na nasze aukcje są:- floty samochodowe renomowanych firm- firmy Car Fleet Management- Banki, firmy leasingowe i towarzystwa ubezpieczeniowe- importerzy i dealerzy obecni na rynku pojazdów używanychBezpieczne i wygodne zakupy.Gwarantujemy bezpieczeństwo i komfort transakcji:- wyceny niezależnych rzeczoznawców- pełna dokumentacja zdjęciowa- pełna kontrola procesu sprzedaży- portal aukcyjny online 24 godziny na dobę- szerokiej gamie usług dodatkowychDoskonałe wsparcie Fleet Managera.Jesteśmy Pierwszym Polskim Centrum Remarketingu Pojazdów. Dzięki portalowi aukcyjnemu oraz wyspecjalizowanej kadrze, profesjonalnie i z powodzeniem przejmujemy na swoje barki wszelkie czynności związane z szybką i efektywną sprzedażą pojazdów poflotowych, poleasingowych oraz powindykacyjnych.

Specjalista ds. Aukcji Internetowych
Cała Polska

Opis stanowiska

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
- realizację działań związanych z przygotowaniem i publikacją aukcji,
- promocję i reklamę aukcji,
- rozwój narzędzi analitycznych,
- monitoring rynku motoryzacyjnego.

Wymagania

Wymagania

Od wybranej osoby oczekujemy:

- umiejętność sprawnej obsługi komputera: Excel w stopniu zaawansowanym,

- umiejętność sprawnego poruszania się po Internecie i skutecznego pozyskiwania informacji

- znajomość branży motoryzacyjnej zawodowa lub hobbystyczna

- język angielski w stopniu komunikatywnym

- przynajmniej jeden język obcy w stopniu komunikatywnym - poza angielskim

- optymizmu, zaangażowania i orientacji na ciągłe doskonalenie swojej pracy.

Oferujemy

Oferujemy:
- bardzo ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, zgranym zespole,
- szerokie możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży handlu elektronicznego,
- stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Miejsce pracy: siedziba firmy Baranowo, k.Poznania.