Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bielany Wrocławskie
    (55-040)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik kontroli jakości, Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie

, Human Pro Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502. Human Pro działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm.

Pracownik kontroli jakości, Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

  • praca na Bielanach Wrocławskich

Wymagania

  • znajomość kontroli jakości wyrobów i interpretacji rysunku technicznego
  • umiejętność mierzenia na urządzeniach:
    1. Maszyna współrzędnościowa –CMM
    2. Smartscope
    3. Shadowgraph
    4. Proste przyrządy pomiarowe

Oferujemy

  • praca na umowę zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia
  • dobra stawka godzinowa