Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. wprowadzania kart prepaid

Bielsko-Biała

, Work Service S.A.

Specjalista ds. wprowadzania kart prepaid

Opis stanowiska

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. wprowadzania kart prepaid

Zakres obowiązków:
- udzielanie informacji Klientom dot. rejestracji kart prepaid
- udzielanie podstawowej informacji o aktualnej ofercie salonu, głównie w zakresie oferty prepaid,
- rejestracja karty prepaid w dedykowanej aplikacji,
- posługiwanie się dokumentami potwierdzającymi tożsamość,
- przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych i ich przetwarzania,
- dokonywanie prostych konfiguracji smartfonów, np. wyciąganie kart sim i zczytywanie numerów.

Wymagania

- energia i dynamizm w działaniu,
- wysoka kultura osobista,
- otwartość na klienta i empatia,
- relacyjność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
- proaktywna postawa,
- wysoki poziom komunikatywności,
- umiejętność opanowania emocji.

Oferujemy

- umowa zlecenie,
- możliwość podjęcia pracy tymczasowej na okres ok. 3 miesięcy,
- atrakcyjne zarobki,
- trzy lokalizacje w Bielsku-Białej,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy związanej z obsługą klienta,
- miłą i przyjazną atmosferę pracy,
- wsparcie i przyuczenie do pracy ze strony przełożonego i współpracowników.