Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Sokołów Podlaski
    (08-300)

Praca na stanowisku Kierownik Zespołu Doradców

Sokołów Podlaski

, Bocian Pożyczki

Kierownik Zespołu Doradców

Opis stanowiska

- Zarządzanie pracą podległego zespołu
- Pozyskiwanie i wdrażanie do pracy Doradców Klienta
- Realizacja planów operacyjnych
- Bezpośredni kontakt z Klientem - praca w terenie

Wymagania

- Prawa jazdy kat. B
- Doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu zespołem
- Doświadczenia w bezpośredniej obsłudze i pracy z klientem
- Doświadczenia w branży finansowej (doświadczenie w branży szybkich pożyczek gotówkowych będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Zadaniowy czas pracy
- Wynagrodzenie podstawowe + premię za realizację planów operacyjnych
- Samochód służbowy
- Urządzenie mobilne
- Pracę w firmie z 15 - letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku
- Uczestnictwo w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych przez firmę

Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 poz. 883)".