Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Starszy Inżynier Testów Automatycznych

Gdańsk

, Lufthansa Systems Poland

Starszy Inżynier Testów Automatycznych
Gdańsk

Opis stanowiska

Jesteśmy dużą międzynarodową firmą, częścią koncernu Lufthansa. Tworzymy krytyczne systemy informatyczne dla linii lotniczych oraz firm logistycznych. Poszukujemy osób, które dołączą do nas jako:

Dołączając do nas:

weźmiesz udział w dużych, międzynarodowych projektach,
będziesz testował oprogramowanie na potrzeby rynku lotniczego,
zdobędziesz doświadczenie z szerokiego zakresu nowoczesnych technologii,
będziesz się rozwijał zgodnie z aktualnymi trendami w branży IT.

Wymagania

Oczekujemy:

wyższego wykształcenia informatycznego lub technicznego,
znajomości ISTQB potwierdzonej certyfikatem,
minimum 3-letniego doświadczenia w testowaniu systemów informatycznych,
dobrej znajomości języków skryptowych (Python, Perl, JavaScript, Bash) potwierdzonej praktycznym doświadczeniem,
znajomości zagadnień związanych z programowaniem obiektowym,
dobrej znajomości SQL oraz systemów Linux/Unix,
doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych (regresyjnych, wydajnościowych)
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
znajomości narzędzi wspomagających testowanie (Jira, HP ALM, QA Complete, Selenium, Jenkins, Squish lub podobne).

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie,
program zaawansowanych szkoleń,
atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. finansowanie nauki języków obcych, prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kart Multisport, szereg korzyści i ułatwień wynikających z przynależności do grupy Lufthansa,
dopasowanie ścieżki rozwoju do indywidualnych predyspozycji pracownika,
wsparcie w rozwoju indywidualnych zainteresowań pracownika.

Zachęcamy do aplikowania!