Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Programista Java

Kraków

, Unity-t Sp. z o.o.

Programista Java
Kraków

Opis stanowiska

Firma UNITY-T Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2002 roku. Nasz zespół to ponad 70 specjalistów. Od początku, głównym celem naszego funkcjonowania jest usprawnienie pracy biznesowej Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na sprawne nadzorowanie wdrożeń, organizowanie nowej struktury informatycznej, jak również dopasowanie środowiska technologicznego do wymagań Klienta, a zasada tworzenia kompleksowych rozwiązań przez zespoły gwarantuje poczucie „własności aplikacji”. Tworzymy oprogramowanie w autonomicznych zespołach scrum-owych często z wykorzystaniem DevOps, który daj dodatkowe możliwości rozwoju.

Obecnie w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rozbudowujemy zespoły w Warszawie i Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków
KRK/T/1671

Opis stanowiska:
Praca na tym stanowisku będzie obejmowała tworzenie i rozwijanie oprogramowania realizującego globalne usługi w technologi aplikacji internetowych i desktopowych oraz powiązanych z nimi aplikacji mobilnych. Poszukujemy osób do projektów budowania aplikacji klasy Enterprise z wykorzystaniem wielu nowinek.

- Projektowanie, implementację oraz testowanie nowych komponentów, modułów i aplikacji
- Przekładnie na język techniczny wymagań biznesowych
- Usuwanie błędów w istniejącym oprogramowaniu
- Testowanie aplikacji na poziomie testów jednostkowych i integracyjnych
- Analizę kodu oraz optymalizację istniejących aplikacji

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekujemy:
- Bardzo dobrej znajomości języka Java
- Doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Spring
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem java FX
- Znajomości baz danych (Postgresql, mongoDB)
- Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji
- Umiejętności pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość:
- TDD- AngularJS- Java Script, Type Script- ORM (Hibernate)
- Java 8
- programowanie na platformę Android i/lub iOS

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
- Pracę w zespole z wykorzystaniem Kanban i/lub Scrum
- „Własność kodu”
- każdy zespół odpowiada kompleksowo za dostarczenie gotowej aplikacji
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
- Elastyczne godziny pracy
- Udział w realizacji dużych projektów informatycznych w Polsce
- Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
- Kartę Multisport