Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Programista C++

Gdańsk

, Lufthansa Systems Poland

Programista C++
Gdańsk

Opis stanowiska

Jesteśmy dużą międzynarodową firmą, częścią koncernu Lufthansa. Tworzymy krytyczne systemy informatyczne dla linii lotniczych oraz firm logistycznych.

Poszukujemy osób, które dołączą do nas jako:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie oprogramowania dla klientów z rynku aeronautycznego w ramach międzynarodowych projektów.

Wymagania

wyższego lub średniego wykształcenia informatycznego lub technicznego
bardzo dobrej znajomości C++
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w czytaniu i w piśmie(przynajmniej dobra w mowie)
znajomości środowiska Eclipse

Co będzie dodatkowym atutem?

minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie tworzenia aplikacji Java lub C++
umiejętność pracy z systemem operacyjnym Unix/Linux
znajomośc Java
znajomość standardu UML
znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

międzynarodowe środowisko pracy oraz atmosferę sprzyjającą rozwojowi, indywidualną ścieżkę kariery i liczne szkolenia (w tym językowe)
możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej dla pracownika oraz członków jego rodziny
liczne korzyści wynikające z przynależności do Grupy Lufthansa
wsparcie sportowych pasji w ramach grupy LSYP Active!, w tym dofinansowanie do karty Multisport
możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy godziną 07:00 a 11:00