Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Wejherowo
    (84-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. monitoringu i technologii IP

Wejherowo

, Eura-Tech Sp. z o.o.

Specjalista ds. monitoringu i technologii IP
Wejherowo

Opis stanowiska

„Firma Eura-Tech Sp z.o. wiodący producent i dystrybutor automatyki domowej oraz systemów zabezpieczeń, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko:
SPECJALISTA ds. MONITORINGU I TECHNOLOGII IP

Zatrudnienie: Dział Rozwoju Produktów.

Miejsce pracy: Wejherowo

Główne zadania: wsparcie działu handlowego w zakresie konfiguracji sprzętu, przygotowanie pod względem technicznym materiałów handlowych i szkoleń, testowanie urządzeń, wsparcie techniczne działu handlowego i kluczowych klientów.

Wymagania

dobra znajomość technologii monitoringu analogowego i IP,
wykształcenie: preferowane wyższe , techniczne (min. średnie techniczne),
znajomość języka angielskiego,
mile widziane doświadczenie projektowe,
umiejętność przekazywania wiedzy i znajomość podstawowych standardów obsługi klienta,
komunikatywność,

Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
niezbędne narzędzia pracy
zdobycie nowych doświadczeń i możliwość rozwoju