Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Sędziszów Małopolski
    (39-120)

Praca na stanowisku Sprzedawca

Sędziszów Małopolski

, Piekarnia Galicyjska

Sprzedawca

Opis stanowiska

Piekarnia Galicyjska sp. z o.o. prowadzi proces rekrutacji na stanowisko: sprzedawca – miejsce pracy: sklep firmowy w Sędziszowie Młp.
Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

- prowadzenie sprzedaży i obsługa kasy fiskalnej
- przygotowanie produktów do sprzedaży i dbałość o estetyczny wygląd stoiska
- organizowanie swojego stanowiska pracy
- sporządzanie zamówień

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność związana z pracą zmianową, również w weekendy
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży detalicznej
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- zaangażowanie i entuzjazm,
- brak nałogów
- posiadanie aktualnej książeczki sanepid

Oferujemy

- przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
- płatny okres szkolenia
- możliwość awansu zawodowego