Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kadr i księgowości

Gdańsk

, Temphory Polska

Specjalista ds. kadr i księgowości
Gdańsk

Opis stanowiska

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy pochodzącą z Holandii, a istniejącą na polskim rynku od 2006 roku. Zatrudniamy specjalistów do różnych sektorów w branży elektrycznej, metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej dzięki czemu obdarzyły nas zaufaniem największe firmy przemysłu produkcyjnego i stoczniowego w Polsce i za granicą.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

- Prowadzenie akt osobowych pracowników i archiwizacja dokumentacji po ustaniu zatrudnienia,
- Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy na podstawie ewidencji,
- Kontrolowanie aktualności badań, wystawianie skierowań na badania okresowe, kontrolne, wstępne,
- Przygotowywanie oraz kontrola poprawności naliczeń list płac,
- Okresowe sporządzanie deklaracji i rozliczeń ZUS i podatkowych,
- Nadzór nad obiegiem dokumentacji,
- Składanie wsnioków o A1 ZUS,
- Współpraca z urzędami oraz biurem rachunkowym,
- Przygotowywanie raportów,

Wymagania

- Min.3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym bądź administracyjnym,
- Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- Mile widziana znajomość programu Gratyfikant,
- Znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Bardzo miłą atmosferę pracy w młodym zespole,