Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Oława
    (55-200)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Oława

, Work Express Sp. z o. o.

Pracownik produkcji
Oława

Opis stanowiska

Opis oferty pracy:
Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Aktualnie dla swojego Klienta, światowego lidera w dziedzinie urządzeń AGD, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MONTAŻU
Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:

- obsługa stanowisk montażowych, montaż elementów przy użyciu narzędzi ręcznych
- bieżący nadzór i podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych
- kontrola wizualna komponentów
- prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (w jej ramach m. in. pełne oskładkowanie i ubezpieczenie, płatne urlopy, wyższe stawki za nadgodziny i godziny nocne)
- po okresie weryfikacji możliwość STAŁEGO zatrudnienia w Firmie Klienta
- WYNAGRODZENIE całkowite sięgające 2040 zł (podstawa + premia)
- po przepracowanych 3 miesiącach możliwość uzyskania PODWYŻKI
- pracę od poniedziałku do piątku z dobrowolną możliwością pracy w sobotę (PŁATNE NADGODZINY)
- 3-zmianowy system pracy
- dobre warunki pracy i dbałość o bezpieczeństwo pracowników
- profesjonalną, życzliwą obsługę ze strony Agencji Pracy
- możliwość skorzystania z płatnego TRANSPORT na trasie: Starowice Dolne, Jędrzejów, Strzegów, Gierów, Mikołajów, Gałążczyce, Gnojna, Grodków, Kolnica, Łukowice Brzeskie, Oława
- 50 ZŁ za polecenie Kandydata zgodnie z regulaminem PROGRAMU REKOMENDACJI dostępnym na workexpress.pl/bonus-club-polska.pl