Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Marketingu

Gorzów Wielkopolski

, Idea HR

Specjalista ds. Marketingu

Opis stanowiska

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Dla naszego klienta poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Zakres obowiązków:
• Udział w spotkaniach biznesowych z klientami zagranicznymi
• Planowanie i organizacja działań z zakresu marketingu
• Wspieranie firmy podczas targów i konferencji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek techniczny)
• Komunikatywność, umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista
• Umiejętności analityczne, organizacji i planowania
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (weryfikowana w trakcie procesu rekrutacji)
• Dynamizm w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

• Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
• Ambitne zadania i pracę pełną wyzwań
• Udział w ciekawych projektach
• Dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia