Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. turystyki

Kraków

, Baseconnect

Specjalista ds. turystyki
Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. turystyki. Mamy do zaoferowania pracę w młodym i przyjaznym zespole, zatrudnienie na umowę o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży oferty turystycznej,
• umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta,
• znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
• wysoka kultura osobista,
• znajomość systemów CRM,
• komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
• znajomość systemu rezerwacyjnego BlueVendo (mile widziana).

Oferujemy

• sprzedaż oferty biura,
• przygotowywanie ofert dla klienta indywidualnego i grupowego,
• realizacja celów sprzedażowych,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• aktualizacja oferty na stronie internetowej biura.